PARNÍ VLAK

Vás vítá na stránkách o železnici a mašinkách

Obsahem stránek "Parní vlak" jsou především fotky parních lokomotiv a vlaků při nostalgických jízdách, ale i ostatních historických a současných železničních vozidel a artefaktů s železniční tématikou. Fotografie nejsou pořízeny na profesionální úrovni pro zkušené znalce fotografie, ale pro potěchu oka a pohlazení na duši pro všechny fandy železnice a té parní zvlášť.

 

Věřím, že i kalendář akcí si najde své příznivce a potěší nejen dětskou duši, ale i leckterého dospělého zejména z řad tatínků. Přeci jen pára a pivo patří tak nějak k sobě. Tak neváhejte a přijďte podpořit nadšence jež se o tyto krásné skvosty s láskou starají. Nejlepší odměnou za dobročinou činnost je zatopená mašina, dětský úsměv a jízda parním vlakem.

 

Mou srdeční záležitostí je plzeňská Šlechtična 475.111 jejímž vlastníkem je soukromé sdružení Iron Monument Club Plzeň a která se v rámci květnových oslav osvobození r.2013 znovu rozjela vlastní silou po generální opravě kotle. 

Všem členům podílejícím se na opravě lokomotivy, která byla provedena v rekordně krátkém čase 18 měsíců, patří velký dík. 

 


Novinky

Kalendář akcí - aktualizace

14.08.2019 22:53
Kalendář akcí byl rozšířen o novou zářijovou akci s parními vlaky k výročí tratě.    

Kalendář na Srpen 2019

30.07.2019 18:48
Ke stažení byl přidán kalendář na měsíc srpen.    

Kalendář akcí - aktualizace

30.07.2019 14:17
Kalendář akcí byl rozšířen o novou srpnovou akci s parní lokomotivou "Šlechtična"    

Kalendář akcí - aktualizace

11.07.2019 00:00
Kalendář akcí byl obohacen o nové akce na nejbližší období.    
Záznamy: 21 - 24 ze 322
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

 

 


 

Tyto stránky svým zaměření spadají do kategorie fotowebů, Z tohoto důvodu je pro správné zobrazení webových stránek mít ve Vašem prohlížeči povolené zobrazování obrázků.

Pagerank změřil www.CZIN.eu Seznam srank