Kniha návštěv - diskuze

Výzva k diskuzi Šlechtična 475.111

Admin TrainWeb | 21.05.2013

Až tak moc to zde nežije, tak se tímto pokusím vás trochu povzbudit k diskuzi na téma: plzeňská Šlechtična 475.111 versus dočasné číslování 475.105 a tím pádem uši / neuši. Všude se ohledně toho docela dost diskutovalo, snášela se slova chvály i kritiky. Tak bych uvítal i pár názorů od mých čtenářů. Tak směle do toho ........... boj může začít .......... ring volný ...........

Re: Výzva k diskuzi Šlechtična 475.111

Véna | 21.05.2013

Moc krásné foto , povedlo se ti to opět:-) , a videa super!! A důležité je že ,,Šlechta opět v provozu!

Re: Výzva k diskuzi Šlechtična 475.111

Martin z " ZE " Rakovníka | 30.05.2013

Předem bych moc chtěl pochválit zpracování stránek. K diskuzi o Šlechtičně bych jen uvedl, že mašině to víc sluší BEZ uší, ale to je jen můj názor. Je to po letech provozu zase nějaká změna. Klidně by nevadilo, kdyby jezdila na vybraných akcích bez uší i s jiným číslem než opravdu má. Pro šotouše to bude zase něco nového. Kdyby se konala nějaká foto jízda neboli " plandamf " , tak určitě by přitáhla moře lidí, kteří by určitě přispěly svým jízdným mašině na další plánované i neplánované opravy.

Re: Re: Výzva k diskuzi Šlechtična 475.111

Admin Parní Vlak | 30.05.2013

Díky za slova chvály a už konečně jedou stránky pod vlastní a zcela srozumitelnou doménou www.parnivlak.cz
Souhlasím s Tebou, že jí to asi víc sluší bez uší, ale je tu to ale... Přeci jen fabriku opouštěly s ušima a jak známo bylo víc typů, teda krom již zmiňované 475.105 která byla jakýs takýs pokusný králík a i pak je vyfasovala. Ale myslím, že uši, která má 475.111 jsou ze všech nejhezčí a není to jen tím, že je má zrovna plzeňská 111, ale obecně. Inu, ne nadarmo má tato lokomotiva přezdívku Šlechtična, zkrátka jí to sluší ve všech podobách. Můžu lehce naznačit, že je v plánu další překvapení pro budoucí jízdy plzeňské pětasedmy, ale nebudeme předbíhat. Věřím, že nejen šotouše plánovaná drobnost nadchne, ale jinak se u širšího obecenstva názory různí a dokonce zazněl názor cituji "Skoro bych se vsadil,že to je nápad a velké přání J.R. šéfa DHV Lužná". Což samozřejmě není a jak známo IMC Plzeň je čistě soukromé sdružení, takže nápad a myslím, že dobrý nápad zevšel z jejich řad.
Samozřejmě moře lidí 475.111 potřebuje a to nejen na plánované i neplánované opravy, ale v současné době i k doplacení realizované opravy GO kotle. A samozřejmě i pro radost členů IMC, kteří jí udržují při životě. Zkrátka a prostě bez usilí členů a zájmu cestující veřejnosti by v dobrém případě stála na piedestalu.

Pochvala

venca peterka 387.043 | 11.01.2013

Čusky zdendo to se ti vážně ,vážně povedlo fakt pěkné fotky seš opravdu machr a seš supeer expert tak tvoř krásně dále čuss venda z lužný.

Re: Pochvala

Admin Trainweb | 16.01.2013

Díky Vendo za slova chvály. Inu expert nejsem, ale snažím se. Fotek je mračna, ale toho času je stále málo. Budu se snažit co nejdřív zase něco vyplodit a vyhrnout to sem aby bylo na co koukat. Za chvíli se zase rozjedou akce a tak to bude a bude přibývat ..... :-) ..... a času ubývat. Díkec a zdravím do Lužný.

Záznamy: 7 - 12 ze 18
<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek


Soubor k diskuzi

Zde můžete zaslat případný soubor k diskuzi. Bude zveřejněn pod diskuzí. Pole označená * jsou povinná.

Zvolte soubor